تماس با ما ۶۶۹۴۲۷۱۶ | ۶۶۵۱۴۱۸۴
تماس با ما ۶۶۵۱۴۱۸۴

تراریومثبت نام دوره آموزشی طراح و مجری تراریوم با مدرک فنی و حرفه ای قابل ارایه به ادارات و دانشگاهها

1320 0
میانگین نتیجه 4.1 تعداد رای ها 17
تراریوم
توضیحات مشخصات دوره
1399/6/1 تاریخ شروع دوره:
محدود ظرفیت مانده:
شنبه روزهای برگزاری :
11-14 ساعت برگزاری :
2 هفته طول دوره :توضیحات تکمیلی دوره

طراح و مجری تراریوم شغلی از گروه کشاورزی (امور زراعی) است و شایستگی های تجزیه و تحلیل نیازهای مشتری در طراحی نوع تراریوم ، ترسیم نقشه و تجهیزات فضاهای مختلف انواع تراریوم، تجزیه و تحلیل و انتخاب مکان و تجهیزات انواع تراریوم، انتخاب سازه های متناسب با محیط انواع تراریوم، انتخاب گیاهان متناسب با محیط تراریوم، آماده سازی خاک و بسترهای کاشت گیاهان در تراریوم، نگهداری و مراقبت های ویژه از تراریوم ، بررسی آفات و بیماری های گیاهان تراریوم، ارائه طرح نهایی تراریوم، برآورد مواد مصرفی تراریوم، بازاریابی تراریوم را در بر داشته و با مشاغلی همچون تولید کننده گل و گیاهان زینتی، گل فروشی ها، فروشگاه های عرضه ظروف شیشه ای در ارتباط می باشد.

مهارت هاي پیش نیاز: ندارد

تراريوم مجموعه اي است از كشت گیاهاش زنده و در حال رشد كه درون ظرف شیشهاي يا حبابهاي پلاستیكي قرار گرفته اند و بسته به ذوق و سلیقه صاحب آن ميتواند از منظره و تركیب متفاوتي برخوردار باشد. اين عمل ضمن جالب بودن، بسیار سرگرم كننده نیز هست و تنها روشي است كه گیاهاش در محیط بسته و در اتمسفر نسبتا ً عاري از آلودگي رشد مي نمايند و تقريباً فاقد كلیه مشكلاتي هستند كه معمولا در پرورش گیاهان با آنها روبه رو هستیم. تراريوم كه امروزه براي كشت گیاهان در تنگهاي شیشه اي دهان گشاد به كار ميرود، يک وسیله چشم انداز طبیعي كوچكيست كه از گیاهان زنده پُر ميشود و گاهي حیواناتي مانند سوسمارها و يا برخي لاکپشتها در آن قرار داده ميشوند. ميتوان منظرهاي از يک بیابان يا بیشه، يک جنگل استوايي و يا منظره هاي تخیلي از گل و گیاه را به هم آمیخت و در ديد و نظر قرار داد.

در دوره آموزشی طراح و مجری تراریوم آموزشگاه پایا به مباحث زیر پرداخته می شود:

-تجزیه و تحلیل نیازهای مشتری در طراحی نوع تراریوم

-ترسیم نقشه و تجهیزات فضاهای مختلف انواع تراریوم

-تجزیه و تحلیل و انتخاب مکان و تجهیزات انواع تراریوم

-انتخاب سازه های متناسب با محیط انواع تراریوم

-انتخاب گیاهان متناسب با محیط تراریوم

 -آماده سازی خاک و بسترهای کاشت گیاهان در تراریوم

 -نگهداری و مراقبت های ویژه از تراریوم

 -بررسی آفات و بیماری های گیاهان تراریوم

 -ارائه طرح نهایی تراریوم

 -برآورد مواد مصرفی تراریوم

 -بازاریابی تراریوم

دوره های آموزشی فنی و حرفه ای گیاهان آپارتمانی در منزل و باغبانی و همچنین دوره های فنی و حرفه ای تکثیر گیاهان آپارتمانی و طراح و گل آرا با طراح و مجری تراریوم مرتبط بوده و پیشنهاد می گردد برای آموزش حرفه ای تر اطلاعات و مطالعات هنر آموز در دوره های قید شده بیشتر گردد.

نظرات دانشجویان دوره

    کاربر گرامی برای ارسال دیدگاه خود ابتدا باید در سایت لاگین شوید